Altaş Hazır Beton kendi bünyesinde tam teşekküllü laboratuvar kurmuş gerekli kalite belgelerine uygun ve TSE tarafından denetlenerek AR-GE çalışmaları yapmaktadır.

0452 230 00 04
info@altashazirbeton.com

Turna suyu Mah. Garkın Mevki GÜLYALI/ORDU

HAKKIMIZDA

Home HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Altaş Hazır Beton

faaliyete başladığı ilk günden, bugüne daima en İyiyi ve en Kaliteliyi hedeflemektedir. Altaş Hazır Beton Misyon ve Vizyonunda kaliteyi esas aldığı için asla deniz kumu kullanılmamaktadır. İlimiz sınırlarındaki mevcut konkasör tesisleri ve ocaklardaki agrega rezervlerinin laboratuar ortamında yaptığımız testler de alınan sonuçların standartlara uygun beton üretiminin gerçekleşmesi için yetersiz kalması dolayısı ile tüm agrega tedarikimizi Giresun ili Tirebolu ilçesi sınırları içindeki Harşıt Çayı deltasındaki konkasör tesislerinden temin edilmektedir. Tesisimizdeki iki adet santral ile 265 m³/saat kapasiteye sahip santraller ile hazırbeton üretimi yapılmaktadır. Altaş Hazır Beton bu alt yapısı ile özel inşaatlar, yapsatçılar, toplu konutlar, resmi ve özel projeler gibi çok geniş müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Bu hizmetin kusursuz ve eksiksiz olabilmesi için çatısı altında hepsi konusunda deneyimli 53 Kişilik Kalifiye ve gerekli sertifikalara sahip Ekibi ile hizmet vermektedir.

Tesisimizde GRO200 – C16 – C20 – C25 – C30 – C35 – C40 – C45 – C50 BETON SINIFLARI ÜRETİLMEKTE OLUP AYRICA TSE BELGELERİ MEVCUTTUR.

Bu çerçevede AR-GE ve laboratuar çalışmaları sonucunda yüksek mukavemetli C70 sınıfı betonu laboratuar ortamında üretmeyi başarmıştır. Şimdiki hedefimiz C100 sınıfı yüksek mukavemetli beton üretmektir.Ayrıca dünyada ve Türkiye’ de ilk olan ve pilot bölge olarak orduda uygulanan borlu çimento ile beton yol uygulamasında sıfır Slump R.C.C. betonu başarı ile üretilmiş ve Ordu-Sivas Karayolunun 5. ve 6. Km’leri arasında dökülmüştür.

TÜNELLERDE KULLANILAN PÜSKÜRME HAZIR BETONU ve HAVA ALANLARINDA KULLANILAN R.C.C. BETON ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar kaliteyi temsil ettiğimiz ve bundan taviz vermediğimiz için ilimizin vitrini konumundaki tüm yapılarda Altaş Hazır Beton tercih edilmektedir.